Vybavíme vás na leto

Vy, ktorí pracujete v pohostinstve, dobre viete, že chladné prostredie je na udržanie potravín nevyhnutné. A v letných mesiacoch často tiež ťažké. Zvlášť zmrzlinári a baristi potrebujú chladené vitríny, aby sa v nich ich produkty skvely čerstvosťou.

Chladené vitríny

Nedopustite, aby vám krém, karamel a čokoláda stekala po stranách zákuskov a zanechávala ťažko čistiteľné škvrny. Dnešné štandardné chladené vitríny na stále sa zvyšujúce letné teploty nestačí. Než sa všetky zákusky predajú chvíľu, to trvá a vám sa určite nechce v tom pracovnom frmolu stále zákusky prekladať z vitríny do chladničiek. Keď si zákazník kúpi ľadovú triešť tak očakáva, že bude aspoň trochu … no … ľadová. A nie že to bude len studená, nedaj bože vlažná, ochutená voda. Naša firma sleduje problémy v kaviarňach, cukrárňach a zmrzlinářstvích a tiež stúpajúca teplotné krivky za niekoľko posledných rokov a podľa toho vybavuje svoje výrobky. S našim chladiacim vybavením vám nepotečie ani čokoláda ani nervy.

Chladiace boxy

A máme niečo aj pre tých, ktorí v gastronómii nepracujú a pre ich letné výlety. Ak idete napríklad na dlhší trip alebo na túru a nechcete sa nikde zastavovať a utrácať za jedlo, tak si iste vezmete so sebou vlastné zásoby. V letných horúčavách je potrebujete spoľahlivo udržať v chlade a k tomu vám poslúži chladiace boxy,všetkých tvarov a veľkostí. Tie najväčšie môžete strčiť do kufra auta so zásobami potravín na niekoľko dní. Tie najmenšie si môžete dať do batohu a až prekonáte náročnú túru, môžete si dať vytúženú čerstvú desiatu. Skrátka ponúkame spoľahlivé, prenosné a skladné vybavenie pre udržiavanie potravín v chlade.

Pozrite sa na naše webové stránky alebo navštívte naše predajne a presvedčte sa sami. Zamestnanci vám radi a čo najlepšie odpovie na všetky vaše otázky a poradí vám ako s vybavením nakladať. Pokiaľ s výrobkami nebudete spokojní je možné ich reklamovať do mesiaca od zakúpenia.