Hľadáte chladiace vitrínu alebo chladiaci stôl pre vašu prevádzku?

Chladiace vitríny do prevádzky

Potrebujete v prevádzkarni kvalitne skladovať predávaný tovar, kde je zároveň potrebné aj vystavenie tovaru pre zákazníka? Či už sa jedná o chladenie nápojov, dezertov či údeniny, tak môže byť vhodnou voľbou kúpy chladiace vitríny,kde si môžete vyberať z pultového prevedení chladiace vitríny alebo stojaté. Chladiace vitríny pre cukrárov sa robia aj s možnosťou otáčania výrobkov, to znamená, že ak napríklad potrebujete vystavovať torty alebo iné dezerty, tak si ich zákazník môže pohodlne prezrieť zo všetkých strán, vďaka otočnému systému. Chladiace vitríny ponúkajú kvalitné uskladnenie potravín s ľubovoľne nastavenou teplotou, niektoré dokážu dokonca chladiť aj na mínusové teploty, pre potreby predaja nanukov a zmrzliny.Chladiace vitríny môžete zohnať tiež pre potreby chladenia vína, kde je žiaduce o trochu vyššia teplota, ako je u bežných potravín. Pokiaľ sa práve zaoberáte výberom chladiace vitríny,je dobré sa tiež pozrieť na dizajnové prevedenie, pretože niektoré chladiace vitríny môžete kúpiť aj s vnútorným ľad osvetlením. Z hľadiska predaja potravín je veľmi dôležitý prvý dojem, ktorý najviac predáva.

Kvalitné chladiace stoly do reštaurácie?

Chladiace stoly sú najvyhľadávanejším sortimentom hlavne v gastronómii, kde sa môžu stať veľmi dobrým pomocníkom napríklad v prevádzkach, kde pripravujete pizzu alebo iné pokrmy, kedy potrebujete mať čerstvé potraviny poruke.Chladiace stoly ponúkajú možnosť krájania a prípravu pokrmov, a zároveň uskladnenia veľkého množstva surovín priamo pod pracovnou doskou. Nemusíte tak pre každú surovinu zvlášť chodiť, a tým šetríte svoj čas pri príprave pokrmov.Chladiace stoly sa ponúkajú zákazníkom v niekoľkých rozmeroch, najdôležitejšie je sledovať objem boxov, ktorý je prevažne udávaný v litroch. Zákazník by si mal tiež rozmyslieť, čo presne bude v stole uchovávať, a podľa toho voliť veľkosť pracovnej dosky, a tvar úložných priestorov. Chladiace stoly sa vyznačujú aj svojou ľahkou údržbou, nemajú na pracovnej doske žiadne prebytočné škáry, ktoré sa ťažko udržujú čisté.

Väčšina gastronomických zariadení, ktoré pripravujú svoje pokrmy z čerstvých surovín, kupujú do svojich prevádzok práve chladiace stoly aj chladiace vitríny,v ktorých vystavujú priamo v mieste predaja nápoja, pretože dobré chladné pitie k jedlu neodmysliteľne patrí.